Nadaj przesyłkę - Zamów kuriera online

Jak skorzystać z usług naszej platformy? To proste! Poniżej prezentujemy firmy, współpracujące z naszym serwisem. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającego Ci operatora, następnie wypełnisz formularz (podając dane nadawcy i adresata paczki), a także parametry samego pakunku. Następnie możesz wskazać preferowane godziny odbioru oraz zaznaczyć dodatkowe opcje doręczenia. Oferujemy Ci tanie nadawanie przesyłek, które dopasowane jest do Twoich oczekiwań. Zamów kuriera online i sprawdź jak prosty i szybki może być transport towarów, obsługiwany przez nasz serwis.

Kurier online – dlaczego warto?
Przede wszystkim czas i wygoda. To najważniejsze korzyści wynikające z zamawiania kuriera online. Dzięki naszemu formularzowi możesz zamówić nadanie paczki o dowolnej porze, bez wychodzenia z domu. Wypełnienie danych zajmie ci tylko chwilę, a do wyboru masz sprawdzonych, najchętniej wybieranych operatorów. Nasza propozycja to sprawdzone rozwiązanie nie tylko dla klientów indywidualnych, lecz również dla firm. Jeżeli prowadzisz sprzedaż internetową i często nadajesz przesyłki, u nas znajdziesz sposób na optymalizację kosztów. Przy większych zamówieniach operatorzy umożliwiają negocjację kosztów wysyłki, co przełoży się bezpośrednio na niższe koszty dla twoich odbiorców. Na naszej stronie masz możliwość oszacowania i sprawdzenia kosztów dla konkretnych typów przesyłek. Możesz sprawdzić, który operator oferuje atrakcyjniejsze ceny dla paczek małych, a który dla tych większych i cięższych. Wiele kurierów w jednym miejscu to jeszcze jeden plus – dostęp do wszystkich opcji wysyłki. Możesz bez trudu nadać paczkę za pobraniem lub z odbiorem w konkretnych godzinach, a także korzystać z form ubezpieczenia dodatkowego, szczególnie dla wartościowych towarów. Zamawianie kuriera i nadawanie paczek jeszcze nigdy nie było tak proste! Uzupełnij dane w formularzu zgodnie z naszymi wskazówkami. Pamiętaj o dokładnym zapakowaniu przesyłki, a także o wydrukowaniu i naklejeniu listu przewozowego.

Proszę wybrać firmę kurierską: * DPD
FedEx
Poczta Polska
DHL
InPost
Aktualny przewoźnik:
Nadawca
Adresat
Parametry paczki

Uwaga! Zaniżenie wymiarów oraz wagi przesyłki a także innych informacji dotyczących jej parametrów może spowodować dodatkową dopłatę również po wykonaniu usługi.

PACZKA    
KOPERTA    
PALETA    
(długość)
(szerokość)
(wysokość)
+dodaj paczkę -usuń paczkę
Informacje dodatkowe
Opcje dodatkowe
Cena

Szybki kontakt

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach
08:00 – 16:00.

+48 514 556 706

W przypadku gdy zamówiony w Paqnek.pl kurier firmy Fedex, Inpost, DHL, DPD i innej nie przyjedzie po paczkę we wskazanym terminie zapraszamy do kontaktu z infolinią przewoźnika.


Identyfikatorem paczki dla pracownika infolinii jest numer listu przewozowego - umiejscowiony w okolicach kodu kreskowego na etykiecie.

Kurier Geis przyjeżdża z własną etykietą, przekazując Państwu potwierdzenie odbioru paczki.


Kontakt do firm kurierskich

Infolinia DHL :

42 634 53 45

Infolinia DPD:

22 577 55 55

Infolinia Fedex:

22 211 80 00

Infolinia InPost:

722 444 000

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.