O nas

Czym się zajmujemy? Platforma kurierska Paqnek.pl to serwis przeznaczony do szybkiego nadawania przesyłek, które obsługiwane są jedynie przez doświadczonych i znanych w naszym kraju operatorów. Aktualnie współpracują z nami takie firmy kurierskie, jak: FedEx, Geis, DPD, DHL oraz Poczta Polska. Z usług naszego serwisu, polegających na transporcie kopert, paczek oraz palet, korzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Nasz portal wyposażony został w szereg dodatkowych usług, takich jak bardzo przydatna opcja lokalizowania przesyłek, możliwość utworzenia własnej książki adresowej lub historii zamówień. Nasza strona online to także opcja integracji konta z Allegro oraz możliwość wykonywania przedpłat i szablonów paczek (polegających na podaniu nazwy i wymiarów towaru). Tak wiele ułatwień i dodatkowych funkcji sprawia, że czas obsługi oraz nadania paczki, ulega znacznemu skróceniu.

Nasz serwis należy do firmy Paqnek.pl, mającej swoją siedzibę w Warszawie. Przedsiębiorstwo posiada duże doświadczenie w branży usług transportowych i kurierskich, świadczonych na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy sobie kompleksową obsługę klienta oraz zachowanie jej wysokiej jakości - dzięki temu możemy uznać się za jednego z liderów wśród firm, oferujących najtańsze przesyłki kurierskie online.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalkulatorem paczek oraz świadczonym przez nasz serwis, pełnym zakresem usług.

Szybki kontakt

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach
08:00 – 16:00.

+48 514 556 706

W przypadku gdy zamówiony w Paqnek.pl kurier firmy Fedex, Inpost, DHL, DPD i innej nie przyjedzie po paczkę we wskazanym terminie zapraszamy do kontaktu z infolinią przewoźnika.


Identyfikatorem paczki dla pracownika infolinii jest numer listu przewozowego - umiejscowiony w okolicach kodu kreskowego na etykiecie.

Kurier Geis przyjeżdża z własną etykietą, przekazując Państwu potwierdzenie odbioru paczki.


Kontakt do firm kurierskich

Infolinia DHL :

42 634 53 45

Infolinia DPD:

22 577 55 55

Infolinia Fedex:

22 211 80 00

Infolinia InPost:

722 444 000

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.